שרות שכפול מפתחות

שרות שכפול מפתחות בירושלים

שכפול מפתחות

חברת "מנעולן מקצועי" מספקת ללקוחותיה אשר נתקעו מחוץ לבית וזקוקים לפורץ, או סתם למישהו שזקוק להחלפת צילינדר. מעבר לפריצה והחלפת המנעול שירות נוסף של שכפול מפתחות בבית הלקוח. ביכולתנו לשכפל לך כמה מפתחות שתרצה מכל סוג ויצרן: רכב, בית, רב בריח ועוד.

כאשר אנו בפורץ מנעולים בירושלים מגיעים ללקוח ומטפלים לו בדלת הרכב, הבית או העסק במידה ולא ניתן להציל את מנעולו ולחלץ ממנו את המפתח שנתקע אנו מעניקים ללקוח סט מפתחות חדש. לעיתים לקוחות רבים נדרשים ללכת ולשכפל את המפתחות החדשים כי כמות המפתחות שבידם אינה עונה על הצרכים ומספר המפתחות אינו מספיק לבני הבית.

ניידת השירות שתגיע לביתכם נושאת עימה מכונה לשכפול מפתחות לכן אין צורך ללכת לקניון או לחפש בעיר מקום בו תוכלו לשכפל מפתחות נוספים. פנו למנעולן שלנו והוא ישכפל לכם כמה מפתחות שתרצו ומכל סוג.

ב"מנעולן מקצועי" משכפלים מפתחות עם שבב לרכבים מכל סוג וחברה ליד הרכב. לעיתים במקרים מסוימים ניתן להתאים לרכב מפתח במקום המפתח שאבד, על ידי פעולה זו נחסך ממך זמן יקר ועשרות רבות של שקלים בהחלפת הסוויץ וגרירת הרכב למוסך.

מנעולן מקצועי שמה לה לדגש לדאוג ללקוחותיה ולספק להם בנוסף לשירות הפריצה על הצד הטוב ביותר את שירות שכפול המפתחות. אנו מעניקים שירות זה בכדי לענות על הצרכים המלאים להם נדרשים לקוחותינו פעולה שתחסוך לכם את הטרטור לצאת מהבית בשביל השכפול ועד שתשכפלו להשאיר מפתח אצל השכנים או מתחת לשטיח ולסכן בכך את כל הרכוש הנמצא בבית.

אנו ב"מנעולן מקצועי" מאמינים בשירות מלא וטוב ללקוח עד פתח ביתו. לכן בכל בעיה או תקלה נשמח אם תצרו אתנו קשר ותצטרפו אל מעגל לקוחותינו המרוצים.

ProLocksmith – מנעולן בירושלים
Jaffa St 97
Jerusalem, 9434001
054-3825067

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.