פריצת כספות בירושלים

שרות פריצת כספות בירושלים

חברת מנעולן מקצועי מספקת מכירת והתקנת כספות מכל סוג וטכנולוגיה קיימת בשוק, מכספות גדולות למפעלים (כספת ארון) ועד כספות קיר לפרטים וחנויות.
לשירות 24 שעות ביממה ניתן ליצור קשר בטלפון:
כאשר באים לבחור כספת צריך להתאימה לצרכיך האישיים: כלומר בחירת גודל הכספת הנחוצה לך ובנוסף ואולי אף יותר חשוב את רמת המיגון הנדרשת עבורך. ולחשוב היכן למקמה בעת ההתקנה בכדי להוסיף לעמידותה ולאבטחתה.
ההבדלים העיקריים בין הכספות הם בטכנולוגיית הנעילה בין אם זו על ידי מפתח, מכאנית או דיגיטלית. כמו כן הבדל נוסף הוא סוג הכספת:
כספת ארון- כספת גדולה בדרך כלל בעלת מדפים לאחסון חומר רב ומסוגים שונים.
כספת קיר- כספת ביתית או משרדית אשר מיועדת לשמירה על תכשיטים, נשק ושאר דברים יקרי ערך בבית. כספת זו מעוגנת בקיר ואף מוסוות בכדי למנוע את גילויה ועקירתה על ידי גנבים בזמן שאינך בבית. כספת קיר גם כאשר היא מתגלה בפני הגנב מונעת ממנו לגנוב את רכושכם ואף מעכבת אותו לעיתים עד להגעת המשטרה או המוקד.
כספת למלונות- כספת קטנה אשר מיועדת לשמור בעיקר על תכשיטים ונשק כאשר אתם נמצאים בחופשה או בבית מפני החדרנית/ העוזרת והילדים. לרוב כספת זו גלויה אך הגישה אל הנמצא בתוכה בלתי אפשרית עבור האדם שאין ברשותו את הקוד.
כיום, ישנן "כספות חסינות אש" אשר מלבד הגנה מפני גניבה יכולות להעניק הגנה על ניירת או ציוד חשוב מפני שריפה אופציה אשר חשובה מאוד בעיקר למשרדים ואנשים אשר מחזיקים בידיהם מידע חשוב אשר אין לו תחליף.
לעיתים כאשר ברשותך כספת אשר אינך מצליח לפתוח חשוב מאוד שבעל מקצוע מוסמך יעשה זאת בעבורך בכדי לשמור על הרכוש אשר נמצא בתוכה ועל הכספת עצמה. ניסיון פריצה עצמי עלול להוביל להרס מוחלט של הכספת ולעיתים בצורך נוסף של הוצאתה מהקיר פעולה שתגרור הוצאות נוספות מלבד החלפת הכספת בחדשה.
במידה והכספת ננעלה לך מרגע הפניה אלינו מנעולן תוך זמן קצר מנעולן מקצועי יגיע עד אליך ויפרוץ עבורך את הכספת הנעולה וזמן קצר לאחר מכן תוכל לשוב ולהשתמש בכספת.

לשירות 24 שעות ביממה מנעולן בירושלים 

ProLocksmith – מנעולן בירושלים
Jaffa St 97
Jerusalem, 9434001
054-3825067

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.