פורץ רכב בירושלים

שרות פריצה לרכב בירושלים

מנעולן רכב בירושלים

ננעלה לכם הרכב? נשבר לכם המפתח בדלת? הבגאז` תקוע? אל תהיו בלחץ פורץ רכב יבוא לחלץ אתכם בכל שעה ומכל מקום. מכיוון שלא סביר כי תישארו באמצע הדרך או באמצע מגרש חניה אנו  מנעולן בירושלים מעניקים שירות פריצה לכל סוגי הרכב 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

לפרטים נוספים לגבי פריצת רכב ולהזמנות התקשרו כעת לפורץ רכב מוסמך ותענו במהרה .

פריצת רכב היא לא דבר של מה בכך, פורץ רכב בכדי להעניק שירות איכותי וטוב חייב להיות בקיא בסוגי המנעולים של חברות הרכב השונות והדגמים השונים של כלי הרכב. כל כלי רכב מגיע עם צרור מפתחות ייחודי לו ומבנה צילינדר אשר הותאם בעבור צורת הדלת הייחודית לכל דגם ודגם.

מכונית היא אחד הדברים יקרי הערך אשר מצויים ברשות האדם ולכן לא כדאי לנסות לפתוח את כלי הרכב בכוח מכיוון שסביר להניח שתסבו לו נזק רב או שתגרמו לשריטות על פח הרכב. בכדי להימנע מפגיעות ותקלות נוספות אשר יגרמו ממאבק בדלתות הרכב כדאי מאוד ואף רצוי להזמין בעל מקצוע מוסמך אשר הוכשר לכם ונושא עמו ציוד וידע אשר יאפשרו את פריצת הרכב באופן שישמור על מצבה התקין והשלם.

פורץ רכב הוא אדם אשר עבר הכשרה מיוחדת ולמד אודות הסוגים השונים של כלי הרכב ואופי המנגנון שכל חברה פתחה לעצמה. על כן עדיף לשלם סכום סמלי ולהסתייע בשרותיו של בעל מקצוע שידע לפתור את התקלה תוך דקות ספורות מאשר להילחץ לנסות בכוח ולעיתים אף לא להצליח כלל.

פורץ רכב חייב לשאת עמו תעודה אשר מראה כי הוא מוסמך לעבוד במקצוע ומאושר על ידי הגורמים הרשמיים מטעם המדינה. לכן אין חשש להפקיד בידיו את הרכב והמפתחות שלכם מדובר באדם אמין ומקצועי שלא יעשה שימוש במפתחות כדוגמת שכפול ללא ידיעתכם או אישורכם.

לקבלת ייעוץ והזמנת פורץ רכב לכל מקום ובכל שעה התקשרו לטלפון 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

חברת מנעולן מקצועי מעניקה בין היתר שירותים נוספים מעבר לפריצת רכב, אנו מתמחים גם בפריצת והתקנת כספות מכל הסוגים והגדלים, התקנת ופריצת דלתות, מנעולים, תיבות, תיקי מסמכים ועוד.

 https://www.prolocksmith.co.il
מנעולן בירושלים – Prolocksmith
יפו 97
ירושלים, 9434001
054-382-5067

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.