החלפת צילינדרים

שרות החלפת צילינדרים

מנעולן

חברת מנעולן מקצועי מספקת שירות החלפת צילינדרים, שירותי מהיר אמין ומקצועי ללא שריטות או בגישה בדלת. חברת מנעולן מקצועי מתמחה בהחלפת צילינדרים לשוק פרטי, עסקי, מוסדות ציבוריים וכו`.
אנו בפורץ מנעולים בירושלים ביכולתנו להחליף ולפרוץ עבורך דלת מכל סוג שהיא תוך שמירה על רכושך בצורה אחראית ובטוחה אשר לא תפגע בדלת. אנו משתמשים בכל הטכנולוגיות הקיימות בשוק ומהחברות המובילות בעולם.
מנעולן מקצועי יבוא עד אליך ויחליף לך את הצילינדר ההרוס תוך זמן קצר מרגע הפניה אלינו וזמן קצר לאחר מכן יהיה בידך צרור מפתחות חדש מכל סוג שתבחר.
אנו פורצים ומחליפים צילינדרים בכל סוגי הדלתות: זכוכית, רב בריח, מתכת, ממוגנת ירי, אקוסטיות אש וכו`.
בין לקוחותינו נמנים: מוסדות ממשלתיים, לקוחות פרטיים, גופים ציבוריים, מוסדות ביטחוניים, לקוחות עסקיים, חברות, מוסדות חינוך, מפעלים, חברות הייטק ועוד.
כיום מוצעים מגוון רחב של צילינדרים בעלי טכנולוגיות שונות הנה כמה מהן שיעמדו לבחירתך:

1. צילינדר קלאסי (רגיל)- בעל יכולת התנגדות לקידוח עמיד בפני פריצה בתקנים בינ"ל

2. צילינדר בעל כרטיס בקרת שכפול- צילינדר אשר לא ניתן לשכפל את המפתח שלו ללא הכרטיס שלו עליו ישנו מספר סידורי האופייני אך ורק למפתח שלך. צילינדר זה מקנה תחושת ביטחון גבוהה למשפחה עקב אופיו הייחודי ועמידותו בפני פריצה וקידוח. צילינדר זה ניתן להרכיב על כל סוגי הדלתות.

3.צילינדר רמזור- צילינדר בעל טכנולוגיה חדה מבית רב בריח אשר מאפשר את החלפת וקידוד קומבינציית המפתחות ללא צורך בהחלפת הצילינדר. טכנולוגיה זו עובדת מאפשרת על ידי שלושה מפתחות המוכנסים לצילינדר לשנות את קידודו לפי אחד הסוגים מהשלושה וכל מפתח קודם שפתח לפני כן את הדלת לא יפתח אותה כעת ( פעולה שמקנה ביטחון לרכושך בעת אובדן/ גניבת המפתחות).

4.צילינדר ייל- מיוצר ע"י אחת החברות המובילות בעולם בתחום המנעולים, צילינדר זה יכול להגיע עם מפתח קבוע (פרפר) ומותאם למספר רב של דלתות.

<strong>ProLocksmith – מנעולן בירושלים</strong>
<strong>Jaffa St 97</strong>
<strong>Jerusalem, 9434001</strong>
<strong>054-3825067</strong>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.